14 آذر 1398 ساعت 20:00

دیدار صمیمانه شهروندان ناحیه آلارد با مسئولان شهرستان رباط کریم در مسجد حضرت موسی ابن جعفر (ع) برگزار گردید و شهردار رباط کریم در حاشیه این دیدار به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، سید محمد میرزمانی شهردار رباط کریم ضمن تشریح اقدامات یکسال گذشته مدیریت شهری افزود: با ۱۱۴ میلیارد تومان بدهی و چندماه حقوق معوق پرسنل رسمی و شرکتی سکان مدیریت شهری را تحویل گرفتم و امروز پس از گذشت نزدیک به ۲۰ ماه با پیگیری های دلسوزانه نماینده پرتلاش، فرماندار عالیقدر و مصوبات اعضای محترم شورای اسلامی، شهر رباط کریم با سال گذشته قابل قیاص نیست چرا که امروزه حرف و عمل همه مسئولان شهرستان یکی است.

شهردار رباط کریم ضمن قدردانی از نماینده محترم مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جناب آقای نوروزی نماینده مجلس هستند و باید به مسائل ملی رسیدگی کنند ولی بخاطر شهروندان خوب دو شهرستان، بزرگوارانه وظیفه اصلی خود را کنار گذاشته و بدنبال حل مشکلات ریز و درشت ساکنین این مناطق هستند.

میرزمانی با توجه به اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران پول دولتی یکیست و کسی نباید بدنبال آن باشد که بودجه هر پروژه از کجا تامین شده است گفت: شهرداری رباط کریم در ۱۵ سال گذشته برای تحقق بودجه خود ناچار به فروش زمین و مایملاک خود میشد اما امسال نه تنها زمینی فروخته نشد بلکه ۵ میلیارد تومان نیز پس انداز نموده است.

وی به اجرای عملیات گسترده زیرسازی و آسفالت معابر سطح شهراشاره نمود و خاطر نشان کرد: در گذشته بدون توجه به زیرسازی معابر آسفالت ریزی انجام میشد که دوام و عمر زیادی نداشت و پس از مدت کوتاهی مجددا به حالت قبل برمیگشت اما اینبار ما بدون هیچگونه هزینه اضافی زیرسازی معابر را درست و اصولی انجام داده سپس اقدام به پخش آسفالت نمودیم که نمونه های آن میدام امام خمینی (ره) و بلوار نبوت می باشد.

وی در رابطه با افزایش سرانه های فرهنگی و ورزشی عنوان کرد: شهر رباط کریم در بحث زمین یکی از فقیرترین شهرهای استان تهران است که برای افزایش سرانه های فرهنگی خود نیازمند خرید زمین است ولی از آنجا که اکثر زمین های شهر قولنامه ای هستند و سند شش دانگ ندارند در بیشتر موارد با مشکل مواجه می شویم لذا در حال حاضر ۱۲ هزار متر سرانه ورزشی در مناطق مختلف در حال احداث داریم که شهروندان میتوانند از این پروژه ها بازدید نمایند.

میرزمانی آغاز هر پروژه را حاصل تلاش همه همکاران خود در شهرداری دانست و اضافه نمود: ارتقای منطقه براحتی میسر نمیشود اما در تلاش هستیم تا هرچه سریعتر امتیاز شهرداری رباط کریم را در سطح استان ارتقاء داده و به امتیاز قابل قبولی برسانیم.

سکاندار مدیریت شهری در پایان با توجه به اینکه در منطقه آلارد هیچگونه مشکل آسفالت ریزی و جدولگذاری وجود ندارد افزود: در خصوص آسفالت معابر شنبه بازار نیز منتظر اجرای عملیات لوله کشی این معبر هستیم و بمحض اینکه عملیات لوله کشی به اتمام برسد عملیات آسفالت ریزی را انجام خواهیم داد و در خصوص سرعت کاه در بلوار نبوت نیز مطالعاتی انجام شده است که با نصب پل هوایی در بلوار نبوت و احداث میدان سردار شهید همدانی توانسته ایم تا حدودی از خطراتی که این مسیر را تهدید میکرد بکاهیم
 .

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group