16 تیر 1399 ساعت 03:34

 

سید محمد میرزمانی در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، در این پیام آمده:

 

نامگذاری27 اردیبهشت‌ به نام روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، نشان از جایگاه مهم موضوع ارتباطات و اهمیت هنر و حرفه روابط عمومی در برقراری ارتباط در جامعه دارد؛ یک سازمان برای پیشرفت خود نیاز به حضور یک روابط عمومی فعال داشته تا با شناخت اهداف سازمان خود نسبت به پاسخگویی به مطالبات مردم اقدام نماید.

 

امروز در عصری که ابزار ارتباطات الکترونیک برای اطلاع رسانی وجود دارد روابط عمومی ها با بهره گیری از فناوری های روز ارتباطی و اطلاع رسانی نسبت به انتشار هنرمندانه و خلاقانه اخبار و خدمات سازمان خود اقدام می نمایند.

 

روابط عمومی ها به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسؤولین در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نقش مهمی دارند؛ همچنین روابط عمومی های ادارات، سازمان ها و نهادها با اطلاع رسانی شفاف، ایجاد اعتماد و حفظ آرامش، در راستای وحدت و همدلی بین مسؤولین و مردم گام بردارند.

 

 اینجانب روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران عرصه ارتباطات و روابط عمومی به ویژه مسؤولین روابط عمومی های ادارات و نهادهای رباط کریم تبریک عرض نموده، از خداوند متعال سرافرازی و سربلندی را برای همه مسؤولین و دست اندرکاران این عرصه حساس و مسؤولیت آفرین مسئلت می نمایم.

 

سید محمد میرزمانی

 

شهردار رباط کریم

 

Back to Top

Template Design:Dima Group