16 تیر 1399 ساعت 02:26

شهردار رباط کریم رعایت برخی شاخصه ها در ارتقاء فرهنگ ساخت و ساز منطقه را ضروری دانست و به بیان برخی دیدگاههای خود در این زمینه پرداخت. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ شهردار رباط کریم صنعتی‌سازی حوزه ساخت و‌ساز را در همین راستا مورد توجه قرار داده و ادامه می‌دهد: صنعت ساخت و ساز یکی از مهمترین بخش های اقتصاد کشور محسوب می شود و با تولید صنعتی نه تنها شاخص‌های پایه یعنی منابع، زمان و کیفیت مدیریت می‌شود بلکه شاخصهای اساسی نظیر ایمنی، پایداری و مصرف بهینه انرژی تحقق می‌یابد.

شهردار رباط کریم این معضل را در نیاز به ارتقاء فرهنگ ساخت و ساز دانست و اضافه کرد : با صنعتی‌سازی حوزه ساخت‌و‌ساز و نظارت مهندسان ناظر بر روند تولیدساختمان، استاندارد فنی و کیفی مصالح نیز به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت، به این ترتیب، مدت زمان احداث پروژه نیز کوتاه‌تر خواهد شد.

سید محمد میرزمانی شهردار رباط کریم با اشاره به ارتقاء فرهنگ ساخت و ساز در شهر اظهار داشت : ارتقای فرهنگ ساخت و‌ساز در بین مجریان، ناظران، مالکان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، باعث خواهد شد به مرور، حوزه ساخت‌و‌ساز، در کنار شاخص‌های فنی و کیفی و لحاظ کردن مفاهیم اجتماعی و فرهنگی، همراه باشد.

Back to Top

Template Design:Dima Group