16 تیر 1399 ساعت 03:04

‍مهندس صیفی در حاشیه بازدید از پروژه های شهری گفت: اولویت زیباسازی شهر و رفاه شهروندان گرامی از دغدغه های اصلی شهرداری  رباط کریم می باشد و با توجه به رکود اقتصادی اکثر شهرداریها، شتاب عمران شهری در رباط کریم ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم؛ مهندس ابوالفضل صیفی با توجه به اینکه معاونت فنی و نظارت بر پروژه های عمرانی یکی از بازوهای اصلی شهرداری بشمار می آید افزود: زیرسازی و آماده سازی آسفالت خیابانهای سطح شهر و همچنین لکه گیری و جدول کشی و روکش آسفالت چندین خیابان وبلوار طبق اولویت بندی انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی اقتصادی اجرای پروژه های فنی و عمرانی سخت و دشوار است لذا با وجود همه مشکلات تمام توان خود را به کار بسته ایم تا شهروندان همیشه همراه و محترم در رفاه و آسایش بیشتری باشند. اگرچه زمان اجرای پروژه های عمرانی و تکمیل آن با وجود امکانات فعلی مدت بیشتری را میطلبد اما خوشبختانه همراهی مردم فهیم و تلاش پیمانکاران غلبه بر این مشکلات را تسهیل کرده است.

ایشان خدمت به مردم را وظیفه اصلی مسئولین شمرد و ادامه داد: این تلاش صادقانه و خالصانه آینه وظیفه شناسی و تعهد می باشد و از خداوند متعال توفیق خدمت به مردم که بزرگترین سعادت است را دارم .

Back to Top

Template Design:Dima Group