16 تیر 1399 ساعت 02:10

پروژه های عمرانی سطح منطقه باید با برنامه ریزی دقیق و با کیفیت اجرایی شود تا شهروندان از بهره برداری به موقع و بدون مشکل آن لذت ببرند

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ، دکتر سید محمد میرزمانی در راستای  بررسی روند اجرا و پیشرفت پروژه های فنی و عمرانی در سطح منطقه ، به صورت میدانی از پروژ های در دست اقدام از جمله کمربندی آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) ، میدان سردار شهید همدانی، سراهای محله ،زیرسازی و جدول گذاری معابر ، بازدید و مورد ارزیابی قرارداد.

شهردار رباط کریم ضمن بازدید از پروژه های در حال انجام ابراز امیدواری کرد این پروژه ها زمینه های توسعه و عمران شهر و منطقه و رضایت شهروندان به ویژه شهروندان ساکن در نواحی 1 و 2 را فراهم می کند.

دکتر میرزمانی با بیان اینکه واحد فنی و عمرانی در خط اول خدمت رسانی به شهروندان قرار دارند اظهار کرد: علاوه بر پروژه‌های کلان عمرانی، شهرداری منطقه به دنبال این است تا به‌طور مداوم، خدمات عمرانی مستمری را به شهروندان ارائه ‌کند که بهسازی پیاده‌روها ، مناسب‌سازی محیط برای معلولین، آسفالت خیابان‌ها و معابر عمومی، نگهداری و حفظ دیگر پروژه و انجام اصلاحات هندسی در معابر شهر از آن جمله‌اند .

ایشان با اشاره به پروژه‌های سال جاری، اظهار امیدواری کرد با استمرار تعامل و همگرایی با دستگاه‌های مختلف اجرایی روند توسعه عمرانی منطقه تداوم یابد.

وی در پایان این بازدید از نحوه اجرا و پیشرفت چشمگیر پروژه ها که نتیجه داشتن برنامه ریزی صحیح و اقدام به موقع در اجرای عملیات های عمرانی و خدماتی است از شهرداران نواحی و معاونت فنی و نظارت بر پروژه های عمرانی ، کارشناسان و پرسنل زحمتکش شهرداری و نیز از همراهی و تعامل سازنده نماینده محترم و دلسوز ، فرماندار پرتلاش و اعضای شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر نمود .

Back to Top

Template Design:Dima Group