16 تیر 1399 ساعت 01:31

 

شهردار رباط کریم تاکید کرد: پروژه های مدیریت شهری رباط کریم خدمتی ماندگار برای آینده شهر است.
 

 

شهردار رباط کریم با ارزیابی مثبت از عملکرد مدیریت شهری در راستای اتخاذ تمهیدات ویژه برای اجرای طرح های عمرانی و خدماتی در سطح شهر عنوان کرد: مهمترین رسالت این مجموعه تحقق وعده ها و تامین خواسته های بحق شهروندان در عرصه های مختلف شهری است که خوشبختانه تاکنون با مدیریت زمان و تخصیص منابع مالی عملکرد مطلوبی را به منظور خدمت رسانی به شهروندان داشته ایم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، سید محمد میرزمانی با اعلام این مطلب گفت: شهرداری رباط کریم اهتمام ویژه ای برای اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی و خدماتی با هدف توسعه منطقی و متعادل شهر و همچنین جلب رضایت مندی شهروندان دارد.

شهردار رباط کریم اظهار داشت: عمران و آبادانی شهر هدف کلان و نهایی مجموعه مدیران و مسئولان شهری رباط کریم به عنوان نمایندگان مردم است و هدف این مجموعه آن است تا پروژه های شهری را در مدت زمان کوتاه و با کیفیت بالایی به اجرا و بهره برداری برساند.

میرزمانی بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام شهری به عنوان اصلی ترین اولویت شهرداری رباط کریم تاکید کرد و افزود: تلاش برای عملی کردن راهکارهایی به منظور تحقق این مهم در دستور کار این دستگاه خدمات رسان قرار دارد و برنامه ریزی های کارشناسانه و دقیقی نیز در این زمینه صورت پذیرفته است.

این مسئول ادامه داد:  شهرداری رباط کریم با توجه به شرایط اقتصادی حاکم و رکود حجم ساخت و سازها نسبت به سیاست گذاری مالی با همکاری و توافق شورای اسلامی شهر اقدامات مطلوبی را به انجام رسانده و توانسته است تا حدود زیادی رضایت شهروندان را در مرتفع ساختن نیازها کسب نماید.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری رباط کریم با همه ظرفیت، پتانسیل و به کارگیری برنامه های مدون و کارآمد از ابتدای سال ۹۷ اقدامات کلانی را در زمینه خدمات رسانی به شهر و شهروندان اجرایی کرده است و تا امروز نیز طبق اولویت های خود طرح های مختلفی را به بهره برداری رسانده است.

شهردار رباط کریم در پایان یادآور شد: هدف از اجرای پروژه های عمرانی در زمینه های متعدد علاوه بر آبادانی و انتفاع شهر، مهیا کردن زمینه های رفاه شهروندی و ارائه خدماتی ماندگار به آیندگان است که این مهم از سال گذشته به نقطه اوج خود رسیده است.

Back to Top

Template Design:Dima Group