16 تیر 1399 ساعت 02:18

 

شهردار رباط کریم گفت: پروژه هایی که در مدت یکسال گذشته تعریف و اجرایی شده است رباط کریم را به استانداردها نزدیکتر کرده است.
 
 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، سید محمد میرزمانی با اشاره به پیشرفت پروژه عظیم کمربندی آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، اذعان داشت: بدون شک اتمام اجرای این پروژه تاثیر به سزایی در کاهش ترافیک جاده ساوه و جلب رضایت شهروندان رباط کریمی خواهد داشت.

وی در ادامه باتاکید بر پیشرفت مطلوب در پروژه کمربندی آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)  تبیین کرد: درحال حاضر اجرای عملیات خاکبرداری از میدان امام خمینی (ره) به سمت میدان سردار شهید همدانی ادامه دارد و سرعت اجرای کلی این پروژه عظیم مناسب و قابل قبول می باشد.

میرزمانی با بیان اینکه پروژه های یکسال گذشته علی الخصوص احداث پروژه کمربندی آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، شهر رباط کریم را به استانداردها نزدیکتر کرده است، بیان داشت: با توجه به اینکه در مدت یکسال گذشته ۷۲ پروژه، ازجمله پارکهای محله ای که در شهر رباط کریم به بهره برداری رسیده است و در حال حاضر احداث چندین سرای محله و سالن ورزشی در دست اجراست، میتوان گفت که رباط کریم به استانداردها نزدیکتر شده است.

شهردار رباط کریم  درپایان باتوجه به تلاش مسئولین شهری در جهت احداث پروژه کمربندی آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) افزود: طول این پروژه ۱۰ کیلومتر و عرض آن ۴۵ متر می باشد که میتوان گفت یکی از ماندگارترین و عظیم ترین پروژه های اجرا شده در سالهای اخیر می باشد که کمک شایانی بر روان سازی ترافیک شهری خواهد نمود.

Back to Top

Template Design:Dima Group