16 تیر 1399 ساعت 02:59

شهردار رباط کریم بر ضرورت ساماندهی منازل مخروبه تاکید کرد و گفت: چنانچه مالکین منازل مخروبه رها شده، جهت سرو سامان دادن به این مکان‌ها اقدام نکنند، شهرداری طبق قانون پس از صدور اخطاریه، نسبت به تخریب و پاکسازی آنها اقدام خواهد نمود

به گزارش شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ، دکتر سید محمد میرزمانی با بیان این خبر گفت : در سطح شهر خانه‌های مخروبه‌ای وجود دارد که توسط مالکین رها شده و به نقاط آلوده و مکان‌های مستعد آسیب‌های اجتماعی تبدیل شده‌اند.

وی افزود : با توجه به اینکه زمین های رها شده نیز در سطح شهر به دلایل تجمع جانوران موذی ، زباله و ایجاد بوی بد در اولویت شهرداری قرار دارند و به صاحبان آن ها تذکر داده شده است و در صورت بی توجهی به این امر شهرداری راسا وارد عمل شده و طبق قانون با متخلفین برخورد خواهد کرد .

دکتر میرزمانی ضمن بیان اینکه در برخی موارد این زمین ها به صورت پرتگاه در کنار پیاده رو های اصلی شهر هستند خاطر نشان کرد : رفع خطر های احتمالی و پیش بینی آن ها با توجه به آموزه های پدافند غیر عامل ضروری است و در برخی نقاط شهر این عمل انجام گرفته است .

وی تصریح کرد : برخی از این زمین ها محلی برای تجمع معتادان و متکدیان و افراد بی خانمان می گردد که این امر در پاره ای از موارد باعث ایجاد ناامنی برای رهگذران و به خصوص بانوان شده است .

شهردار رباط کریم در پایان بیان داشت : شهرداری این طرح را در چند جای شهر اجرایی کرده است و با توجه به لزوم این امر تا پایان سال به تمامی این زمین ها رسیدگی خواهد کرد و لازم است صاحبان زمین های سطح شهر در این خصوص از شهرداری استعلام بگیرند تا در صورت لزوم اقدام نمایند .

Back to Top

Template Design:Dima Group