25 شهریور 1398 ساعت 00:19

شهردار رباط کریم از انجام عملیات آسفالت ریزی بلوار نبوت آلارد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، دکتر سید محمد میرزمانی، شهردار رباط کریم از انجام عملیات آسفالت ریزی بلوار نبوت آلارد خبر داد و اظهار داشت: بعد از انجام ارزیابی، نسبت به آسفالت این بلوار اقدامات زیرسازی آن کاملا مشهود بود که مجبور شدیم برای استحکام و ماندگاری طولانی مدت آسفالت، عملیات زیرسازی آن به طول 1800 متر در عمق هفتاد تا صد سانتی متر را انجام دهیم.
سکاندار مدیریت شهری رباط کریم با بیان اینکه بلوار نبوت الارد از محورهای ترانزیتی محسوب می شود اظهار داشت: زیرسازی بلوار نبوت آلارد در مدت زمان ۲۰ روز، در دو مرحله نسبت به خاکبرداری به مساحت حدود ۲۲ هزار متر مربع، به ارتفاع متوسط ۷۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر، بدون مسدود کردن مسیر، با کنترل ترافیک عبوری و تثبیت بستر به ارتفاع ۳۰ سانتیمتر با حجم ۵۰ کیلوگرم آهک در مترمکعب ، قلوه ریزی به ارتفاع ۴۰ سانتیمتر و همچنین بتن ریزی به ارتفاع متوسط ۳۵ سانتی متر، با سه پمپ هوایی به صورت شبانه‌روزی انجام شده است که این حجم عملیات در مدت زمان ۲۰ روز و در بازه زمانی آخرین ماه سال در سطح استان و شهرستان بی نظیر می باشد.
ایشان ضمن اعلام آغاز عملیات آسفالت ریزی بلوار نبوت آلارد افزود: اگر شرایط جوی هوا اجازه می داد پروژه بلوار نبوت آلارد قبل از عید به بهره برداری می رسید ولی از آنجا که ایام بارندگی مانع ادامه کار شد مرحله آسفالت ریزی به امروز موکول شد.
شهردار رباط کریم در پایان یادآور شد:  مدیریت شهری رباط کریم در راستای ارائه خدمات به شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیست و از تمام توان خود برای عمران و آبادانی شهر استفاده خواهد نمود.
گفتنی است سالانه بخش اعظمی از بودجه عمرانی مدیریت شهری رباط کریم صرف نگهداری آسفالت و مناسب سازی معابر و خیابانها می شود.

Back to Top

Template Design:Dima Group