25 شهریور 1398 ساعت 00:04

مدیرعامل سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری رباط کریم گفت: عملیات نظافت،مرمت انهار و وجین علفهای هرز پارک انرژی به مرحله اجرا درآمد

 به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم، مهندس اصغری با اعلام این خبر گفت: عوامل زحمتکش واحد فضای سبز منطقه در راستای حفظ و تقویت فضای سبز، مرمت و وجین علف های هرز سطح شهر را از پارک انرژی آغاز و هرس کردند.

وی  افزود: يكي از مهمترين فعاليتهاي نيروهاي واحد فضاي سبز جهت نگهداري از چمن ها هرس و وجين كردن آنهاست كه علاوه بر تقويت آنها نقش چشمگيري در زيبايي و گسترش مبلمان شهري دارند از اين رو نيروهاي واحد فضاي سبز منطقه در عملياتي علف هاي هرز موجود در سطح منطقه را وجين کردند.

وی با اعلام اینکه علف های هرز، علف هایی هستند که آفات بیماری ها در بین علف های دیگر می باشند و از این جهت برای جلوگیری از این آفات و همچنین زیبا جلوه دادن محیط و به منظور افزایش کیفیت فضای سبز، عملیات وجین علف های هرز در سطح منطقه انجام پذیرفت، تصریح کرد: حذف برگ نوهای خشک شده، شروع فرم دهی ارقام ردیفی، دفع علفهای هرز در انبوه کاری و بین ارقام ردیفی و ترمیم تشتک درختان و... از دیگر اقدامات واحد فضای سبز منطقه می باشد.

وی گفت: این اقدامات در طی روزهای گذشته در پارکهای اکثر مناطق شهر انجام گرفته است.

Back to Top

Template Design:Dima Group