24 مرداد 1397 ساعت 01:54

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم؛ دکتر سید محمد میرزمانی شهردار رباط کریم با صدور پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت"روز روابط عمومی و ارتباطات" را تبریک گفت.

 

بسم الله الر حمن الر حیم

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): "روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد".

امروزه ارتباطات نقش مهم، سازنده و مؤثري در گسترش روابط و رشد و تحول همه جانبه در جوامع دارد. روابط عمومی ها علاوه بر انجام اموراجرایی و تشریفات به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمان جایگاه ویژه‌ای دارند و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

در این عرصه روابط عمومی شهرداری ضمن اینکه حلقه ارتباطی میان این نهاد خدماتی، اجتماعی و افکار عمومی محسوب می شود ، می بایستی از نیازهای شهروندان آگاه شده و فاصله میان این نیازها و سیاستگذاریها را کاهش و در نهایت فرآیند پاسخگو کردن شهرداری را تسریع نماید. روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مبارک تا همه فعالان عرصه ارتباطات برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای این حرفه ارزشمند تلاش نمایند.

اینجانب 27 اردیبهشت روز جهاني ارتباطات و روز ملي روابط عمومی را به مدیران، مسئولان، کاركنان و همه تلاش‌گران این حوزه به ویژه همکاران خدوم روابط عمومی شهرداری رباط کریم صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز این مرز و بوم را در سايه‌ي توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت می نمایم.

                                                                                                                  سید محمد میرزمانی

                                                                                                                   شهردار رباط کریم

Back to Top

Template Design:Dima Group