04 تیر 1397 ساعت 15:59

همنشینان گرامی ؛ عصر بارانی بیستمین روز اردیبهشت 1397 سالن همایشات فرهنگسرای معلم کهن شهر رباط کریم میزبان اهالی هنر شد تا اینبار به تماشا و تشویق منتخبین دومین دوره جشنواره شعر , عکس و داستان نوروز من بنشینند

 

دومین دوره این جشنواره به میزبانی سازمان مردم نهاد سینما گران جوان ؛ کمپین همنشینی با کتاب ؛ اداره فرهنگ و اراشاد اسلامی و شهرداری کهن شهر رباط کریم در 4 بخش عکس , یک بخش داستان و یک بخش شعر انجام گرفت و در نهایت ضمن تقدیر کلامی از نفرات چهارم تا ششم به 3 نفر برتر هر رشته کارت هدیه نقدی , بسته فرهنگی (کتاب) , لوح تقدیر و لوح یادبود اهدا گردید .

در کنار شهروندان هنردوست ؛ اعضای گروه نمایشی کتاب باز ؛ اعضای کمپین همنشینی با کتاب و مهمانان هنرمند شهرستان مهمانان شناخته شده کشوری این مراسم آقایان نصر الله کسروی ؛ جعفر رجبی ؛ دکتر افتخاری و اسماعیل سلطانیان بودند که در کنار شهردارکهن شهررباط کریم  دکتر میرزمانی و معاونت فرهنگی ایشان مهندس سعیدپور و رییس روابط عمومی شهرداری مهندس غلامرضا زاده  ؛ و 6 نفر از منتخبین آرای مردمی در شورای شهر آقایان حدادی ؛ بدرلو ؛ قاسمی لو ؛ عسگری و خانم ها اسکندری و ایلانلو و ریاست اداره ارشاد آقای معبودی و معاونین ایشان آقایان پور روشن و حاج جعفری جوایز منتخبین را اهدا کردند .

دبیر این دوره مهدی همتی و هیئت داوران آنرا آقایان مهرداد سلیمانی , عباس معبودی , مهدی همتی و خانم ها مریم پیربند , یاسمن علمیان و سمیه آباده تشکیل دادند , که در نهایت با تجمیع آرای این شش نفر به عنوان منتخبین نهایی معرفی شدند:

 در بخش شادانه های بهاری (عکس) : ضمن  تقدیر از : مجتبی محبی ؛ زری شاهی ( از اردبیل )  و آتنا میرزا حسینی جوایز به میثم غیاثی  ( نفر سوم از اردبیل ) حمید رضا دایی جانی ( نفر دوم از همدان ) و هادی ناصری ( نفر اول از کلن آلمان ) اهدا شد .

 در بخش مسافرت و مهمان پذیری ( عکس ) : ضمن تقدیر از : مهیار بزاز ؛ آتنا میرزا حسینی ؛ محمدرضا قدمی ( از دوئیسبورگ آلمان ) جوایز به فاطمه عشوری ( نفر سوم از کهن شهر رباط کریم ) میثم غیاثی ( نفر دوم از اردبیل ) و مجید محبوبی راد ( نفر اول از کهن شهر رباط کریم ) اعطا گردید .

 در بخش مراسمات نوروزی ( عکس )  : ضمن تقدیر از : مهتاب ارواحی ؛ سمیه سلوکی ؛ مریم سعادتمندی جوایز این بخش به نازنین علی بلندی ( نفر سوم از کهن شهر رباط کریم ) فائزه معبودی ( نفر دوم از کهن شهر رباط کریم ) و غلامرضا امان الله ( نفر اول از کهن شهر رباط کریم ) هدیه شد .

 در بخش سفره هفت سین ( عکس ) : پس از تقدیر از زهرا عصایی حدید ؛ مهتاب ارواحی ؛ آرزو مومنی , آفاق خسروی نیا به عنوان ( نفر سوم از کهن شهر رباط کریم ) ؛ راشین داشمند ( نفر دوم از کهن شهر رباط کریم ) و ریحانه قدمی ( نفر اول از کهن شهر رباط کریم ) به عنوان نفرات برتر معرفی شدند .

 در بخش داستان : با تقدیر از آثار ارسالی توسط افسانه پورآذر ؛ مریم لک ؛ کبرا عبدی هدیه نفرات برتر به فاطمه برقی ( نفر سوم از کهن شهر رباط کریم ) سمیه سلوکی ( نفر دوم از کهن شهر رباط کریم ) مژده شبان ( نفر اول از کهن شهر رباط کریم ) تقدیم شد .

 در بخش شعر : پس از تقدیر از آثار مهران لطیفیان ؛ کبرا عبدی ؛ عباد حسین خانی جوائز به الهام خلج ( نفر سوم از کهن شهر رباط کریم ) زهره نوازنی ( نفر دوم از کهن شهر رباط کریم ) مرضیه مختارنژاد ( نفر اول از کهن شهر رباط کریم ) تقدیم شد .

و در نهایت به رسم یادبود لوح یادگاری این جشنواره به اعضای هیئت داوران و میزبانان مراسم اهدا گردید .

 

Back to Top

Template Design:Dima Group