04 تیر 1397 ساعت 15:59

 

 

با حضور دکتر میرزمانی شهردار رباط کریم و اعضای شورای اسلامی شهر، از جانبازان شهرداری تجلیل شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم، در این مراسم دکتر میرزمانی شهردار رباط کریم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه علی الخصوص سالروز میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل گفت: بالاترین دارایی انسان جانش است که جانبازان آن را در راه خدا در طبق اخلاص قرار دادند.

 

ایثار حضرت ابوالفضل بود که جایگاه ایشان را همواره متعالی نموده است. هر کسی توفیق ایثار را ندارد و جانبازان به عنوان شهدای زنده تبلور عینی حضرت عباس در زمانه فعلی هستند.

 

شهردار رباط کریم همچنین ضمن تجلیل از فداکاری ها و پایمردی های مدافعان حرم و مرزبانان افزود: امروزه جانبازان میهن اسلامی در هر نقطه ای که حضور دارند منشا خیر و برکت هستند و بدون هیچ چشمداشتی بسیجی وار به خدمت مشغولند. هر چند این عزیزان با خدا معامله کرده اند لیکن وظیفه ما است که خدمات این عزیزان را ارج نهیم‌.

 

همچنین خانم دکتر ایلانلو رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم به نمایندگی از اعضای شورای شهر سالروز تولد حضرت ابوالفضل و روز جانباز را تبریک و بیان داشت: این جلسه به پاس همه فداکاریها و رشادتهای جانبازان گرامی تدارک دیده شده است و این مراسمات کمترین کاری است که در حق این بزرگواران انجام می شود.

 

در ادامه این جلسه جانبازان شهرداری به بیان دیدگاهها، نظرات و موارد مرتبط با خود پرداختند و شهردار رباط کریم دستورات لازم را برای پیگیری امور این عزیزان صادر‌ نمود.

 

همچنین جعفر کهن مسئول امور ایثارگران و جانبازان شهرداری ضمن تشریح اقدامات انجام شده، از شهردار رباط کریم برای اهتمام ویژه به امور ایثارگران تشکر نمود

 

Back to Top

Template Design:Dima Group