04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:37

رضایت نمایندگان مردم از عملکرد شهرداری در شش ماهه گذشته

 

در این دیدار که با حضور شهردار و معاونین و مدیران شهرداری رباط کریم و اعضای شورا برگزار گردید دکتر میرزمانی ضمن تبریک سال جدید ، از اعضای شورای شهر که حامی و یاری رسان شهرداری در خدمت به مردم شریف رباط کریم هستند تشکر و بر لزوم تلاش بیشتر در سال 97 برای کسب رضایت مردم تاکید کرد.

وی همچنین اظهار داشت: برنامه ریزی و بودجه بندی سال 96 ، از قبل مصوب شده بود که ناگزیر با برخی اصلاحات آن را انجام دادیم و امیدواریم برنامه ریزی های سال 97 ، که توسط شهرداری و شورای این دوره تهیه، تدوین و مصوب شده است موجب رضایتمندی حداکثری شهروندان عزیز رباط کریم شود.

در ادامه این دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با تبریک سال نو به شهردار و کارکنان شهرداری رباط کریم برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند و از تلاشهای شبانه روزی شهرداری در تعطیلات نوروزی تشکر و از رضایتمندی حداکثری شهروندان از خدمات شهرداری خبر دادند.

همچنین ضمن تایید برنامه های شهرداری در حوزه فرهنگی و توجه به موارد مرتبط با سیما و منظر شهری مانند اجرای المانها و نقاشی های دیواری در سطح شهر و اجرای نمایش عروسکهای نوروزی و... ، بر تداوم و گسترش برنامه های مذکور در کنار سایر برنامه های عمرانی و اجرایی سال 97 تاکید نمودند.

Back to Top

Template Design:Dima Group