04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:38

اعضای شورای اسلامی و شهردار رباط کریم به همراه معاونین با حضور در فرمانداری با فرماندار شهرستان رباط کریم دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم، سید مهدی ساداتی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار رباط کریم ضمن تبریک سال نو  به بارزترین شاخصه شهرداری رباط کریم اشاره کرد و افزود:  پاسخگویی به مطالبات شهروندان بارزترین شاخصه  شهرداررباط کریم و معاونین وی است.

وی همچینین تصریح کرد: انتقاد خوب است اما ساختن شهر نیازمند همکاری و همدلی همه مسئولین و مردم است که با برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در جهت ارتقای شهر قدم های رو به جلو برداشته و منظر شهر را زیبا تر کنیم.

ساداتی با اشاره به تلاش های شبانه روزی شهرداری رباط کریم اذعان داشت: مجموعه شهرداری در ماه های پایانی سال گذشته و تعطیلات نوروزی خدمات خوبی را به شهروندان ارائه نمود و رضایتمندی آنها را موجب شد.

وی استفاده از همه ظرفیت ها را در تعالی شهر خواستار شد و گفت: استفاده از سرمایه گذاران داخلی و خارجی یکی از ظرفیتهایی است که می تواند در رشد شهر بسیار موثر باشد.

در این دیدار خانم پریسا ایلانلو رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم ضمن تشکر از فرماندار، سال جدید را تبریک گفت و بر لزوم انسجام بین مسئولین و فعالیتهای گروهی در جهت ارتقای استانداردهای زندگی در شهر رباط کریم تاکید کرد.

همچنین سید محمد میرزمانی شهردار رباط کریم از حمایتها و مساعدتهای فرماندار محترم شهرستان رباط کریم در سال 96 تشکر و برای مجموعه فرمانداری در سال 97 آرزوی موفقیت نمود.

میرزمانی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سال 96 از قبیل کاهش زمان صدور پروانه از چند ماه به یک هفته در راستای حمایت از سرمایه گذاران و تکریم ارباب رجوع، به پرداخت معوقات شهرداری به پیمانکاران و حقوق پرسنل شهرداری علیرغم بدهی به جا مانده بالا از سنوات قبل پرداخت و توضیحاتی در خصوص پروژه ها و برنامه های شهرداری برای سال 1397 ارائه نمود.

Back to Top

Template Design:Dima Group