04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:41

شهردار رباط کریم در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی را خدمت همه شهروندان رباط کریم تبریک گفت

"بسمه تعالی"

رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید

وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید

مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب

به راحتی نرسید آن که زحمتی نکشید

ز روی ساقی مه وش گلی بچین امروز

که گرد عارض بستان خط بنفشه دمید

آغاز سال ۱۳۹۷ هجری خورشیدی و فرا رسیدن بهار پرطراوت ، این نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت را به مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، رییس جمهوری محترم و سایر اعضای هیات دولت، مسئولان محترم شهرستان رباط کریم، اعضای محترم شورای اسلامی شهر، همکاران پرتلاش و بزرگوارم در شهرداری و به ویژه شهروندان عزیز شهر رباط کریم تبریک می گویم.

سالی که گذشت سالی پربار در خدمتگزاری به مردم شریف رباط کریم بود. کوچه ها و معابر شهر با دستان مهربان و پینه بسته پاک بانان عزیز بارها و بارها آراسته و پاکیزه شد، آتشنشانهای فداکار همواره آماده بودند تا گزندی به جان و مال مردم نرسد، همکاران فضای سبز و زیبا سازی همواره در تکاپو بودند  تا مناظر چشم نواز را توسعه و گسترش دهند، عزیزان حمل و نقل در سرما و گرما هزاران مسافر را جابجا نمودند و مهندسان و کارشناسان و دیگر زحمت کشان شهرداری از هیچ تلاشی برای خدمتگزاری دریغ ننمودند که این مهم در سایه حمایتها و همراهی های اعضای محترم شورای اسلامی و مسئولین شهر محقق گردید.

اینجانب از خداوند منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداء برای همه مردم آرزوی سالی پربرکت، همراه با نیک ورزی و موفقیت مسئلت دارم و امیدوارم در سال پیش رو با اهتمام ویژه به مسائل فرهنگی شهر رباط کریم در کنار سایر وظائف عمرانی، خدماتی و اجرایی سالی پر افتخار را رقم بزنیم.

 

سید محمد میرزمانی

شهردار رباط کریم

Back to Top

Template Design:Dima Group