04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:39

 

 

مراسم تکریم و معارفه مدیران شهرداری رباط کریم باحضور مسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ در ابتدای این جلسه سید محمد میرزمانی ضمن تقدیر از عملکرد کلیه حوزه ها گفت: جابجایی هایی که در سطوح مختلف سازمان صورت می گیرد دلیل بر این نیست که مسئول مربوطه کم کار بوده و نتوانسته از عهده مسئولیتش بر آید بلکه می تواند باعث ورود افکار نو و ایده های نو و کمک به سطح کارایی مجموعه گردد.

 

بنا بر این گزارش شهردار رباط کریم ضمن قدردانی از کارکنان حوزه های مختلف مجموعه شهرداری گفت : گردش شغلی در سلسله مراتب سازمانی با رویکرد افزایش کارایی در سطوح مختلف سازمان امری بدیهی است و با توجه به شرایط فعلی این مجموعه نیاز به همکاری و همراهی همه کارکنان در بخش های مختلف دارد و باید با برنامه ریزی های لازم در اجرای طرح های فرادستی بتوانیم از این روزمرگی به سمت برون رفت از این وضعیت حرکت کنیم.

 

سیّد محمد میرزمانی ادامه داد: در توانمندسازی نیروها باید دقت کافی را داشته باشیم تا رسیدگی به امور ارباب رجوع ها منظم انجام پذیرد و همکارانم باید تمام تلاش خود را بکار بندند تا بهترین خدمات به آنان ارائه شود و این شامل همه حوزه های مدیریت شهری می شود ..

 

وی ازتلاشها و زحمات معاونین و مسئولین سابق تقدیر و تشکر نمود و ضمن خیر مقدم به معاونین جدید برای آنان آرزوی موفقیت در وظایف محوله نمود .

 

گفتنی است جناب آقای سعیدپور "معاون فرهنگی و اجتماعی" جناب آقای مرتضی صالحی"معاون حمل و نقل" جناب آقای اصغر کلائی بعنوان معاون حوزه خدمات شهری" معرفی و همچنین جناب آقای حسین غلامرضازاده بعنوان مدیر روابط عمومی ، سرکار خانم امینی مسئول درآمد، جناب آقای صادق حبیبی اصل با حفظ سمت مسئول امور شهری، جناب آقای جعفرکهن مسئول امور بسیج و ایثارگران، جناب آقای امیر ناصری مسئول امور اصناف ناحیه الارد و جناب آقای حمیدرضا معصومی مسئول شهرسازی حکم خود را دریافت نمودند .

 

Back to Top

Template Design:Dima Group