04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:43

 با حضور معاون مدیرکل دفتر بازرسی استانداری تهران ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری ؛ رضا صفایی به‌ عنوان سرپرست اداره بازرسی شهرداری رباط کریم معرفی شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ مهندس میرزمانی در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات آقای ناصر خدایی  گفت: بازرسی مسئولیت سنگینی است چرا که باید علاوه بر بوجود آوردن فضای صمیمی و دوستانه در بین کارکنان با حسن اخلاق و نگرش مثبت به مسائل فعالیت های سازمان را دقیق و کارشناسی رصد کند.

وی در ادامه از زحمات ایشان تقدیر کرد و ضمن آرزوی توفیق برای مسئول جدید گفت : آقای صفایی از همکاران با تجربه مجموعه شهرداری رباط کریم است و یکی از برنامه های ما استفاده از توان مجموعه و نیروهای بومی است .

در ادامه داوریان معاون مدیرکل دفتر ارزیابی و پاسخگویی به شکایات استانداری تهران با بیان اینکه اگر هر چه سیستم بازرسی دستگاه ها قوی تر باشد موفق تر خواهند بود اظهار داشت : سیستم هایی که بازرسی ضعیفی داشتند به سمت و سوی رفته اند که به آسیب های متعددی در ابعاد مختلف دچار شده اند .

در ادامه جلسه پریسا ایلانلو رئیس شورای شهر نیز در سخنانی از تلاشهای آقای خدایی در دوران مسئولیت وی در شهرداری و تعامل خوبی که با شورا داشتند تقدیر کرد و برای آقای صفایی مسئول جدید اداره بازرسی آرزوی موفقیت نموند .

 در پایان مراسم حکم انتصاب آقای صفایی توسط مسئولین به وی اعطاء و با اهداء لوحی از زحمات آقای خدایی تقدیر گردید.

 

Back to Top

Template Design:Dima Group