04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:42


به گزارش اداره روابط عمومی  شهرداری رباط کریم در این مراسم که با حضور کلیه کارکنان مجموعه شهرداری برگزار شد از کارمندان نمونه بخش های مختلف شهرداری تجلیل بعمل آمد .

بنا بر این گزارش : سید محمد میرزمانی شهردار رباط کریم ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سال نو از زحمات و تلاشهای کلیه کارکنان شهرداری رباط کریم تقدیر کرد و در سخنانی نقش همه کارکنان در پیشبرد اهداف شهرو شهرداری را مهم ارزیابی نمود .
پریسا ایلانلو رئیس شورای اسلامی شهر نیز در سخنانی ضمن تقدیر از شهردار رباط کریم در برگزاری این مراسم از تلاشهای بی وقفه همه کارکنان در قسمت های مختلف مجموعه بزرگ شهرداری تشکر کرد و نظم و انظباط و تعهد سازمانی را از مهمترین آیتم های موفقیت مجموعه در آینده برشمرد .
حجت الاسلام و المسلمین محمدی نژاد امام جمعه رباط کریم که میهمان این مراسم بود در سخنانی نقش کارکنان مجموعه شهرداری را بسیار مهم برشمرد و گفت : اقدامات مجموعه شهرداری در شهر بسیار مهم است چرا که همه شهروندان هروز از خدمات شما استفاده می کنند و فعالیت های شما بسیار تاثیر گذار است.
در این مراسم که اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم نیز حضور داشتند از 5 بازنشسته شهرداری که در سال 96 بازنشسته شدند تقدیر و از 44 نفر کارمندان نمونه بخش های مختلف شهرداری با اهداء لوح و هدیه ای توسط مسئولین تقدیر شدند .
گفتنی است این مراسم که در تالار پذیرایی مجتمع سارا برگزار شد ، امام جمعه شهرستان ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، ، معاونین و مسئولین شهرداری و 700 نفر از کارکنان شهرداری رباط کریم حضور داشتند .

Back to Top

Template Design:Dima Group