04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:40

توقف تمامی فعالیت های ساختمانی از ۲۷ اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروزدر شهر رباط کریمبه گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم مهندس غفاری با اشاره به اینکه تمامی فعالیت های ساختمانی از ۲۷ اسفند ماه متوقف خواهد شد گفت : به منظور رفاه حال شهروندان محترم تمامی کارگاه ها و فعالیت های ساختمانی تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل خواهد شد.

 معاون شهرسازی شهرداری رباط کریم با اعلام این که با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در این ایام برخورد قانونی خواهد شد گفت:بر اساس هماهنگی های بعمل آمده تمامی عملیات عمرانی در سطح شهر به منظور تسهیل و رفاه شهروندان تا پایان نوروز ۹۷ تعطیل می شود.
وی ادامه داد :ممنوعیت هر گونه عملیات تخریب؛گودبرداری و ساخت و ساز در این مدت با هماهنگی واحد کنترل و نظارت و نصب بنر اطلاع رسانی به تمامی مالکین و ذی نفعان پروژه ها در سطح شهر رباط کریم اعلام می گردد.

مهندس غفاری در پایان ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی خوش برای شهروندان اذعان داشت:با همکاری واحد های مختلف شهرداری در حوزه شهرسازی تمامی اقداماتی که برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مراجعین محترم جهت اخذ خدمات در اسفند ماه تا پایان سال ۹۶ از قبیل افزایش ساعات کاری حوزه شهرسازی و معماری،تکریم ارباب رجوع و همچنین تشکیل گروه های گشت ویژه پیشگیری از بروز تخلفات ساختمانی در اجرای طرح استقبال از بهار انجام گرفته است

Back to Top

Template Design:Dima Group