24 مرداد 1397 ساعت 01:54

شهردار رباط کریم دیدگاه های خود را در خصوص اقدامات انجام شده و پیش بینی شده در قالب ستاد استقبال از بهار 97  بیان کرد.

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس میرزمانی گفت : در قالب ستاد استقبال از نوروز 97 شهرداری رباط کریم و با هماهنگی همه ارگان های شهری اقدامات مهمی پیش بینی و در حال اجرا می باشد تا بتوان تمام نیازهای ایام نوروز را پیش بینی و خدمات مناسب را ارائه نماییم .

وی افزود : از جمله این این اقدامات می توان به هماهنگي با اداره ميراث فرهنگي و ستاد اسكان جهت اسكان ، بازديد مسافران نوروزي از آثار تاريخي و باستاني و استفاده از اماكن استقرار مسافرين و اطلاع رساني در ورودي شهر از طريق نصب بنر نام برد .

مهندس میرزمانی ادامه داد : ساماندهی دستفروشان در هفته آخر سال از معابر و خیابان‌های اصلی شهر، استفاده از المان‌های شهری ویژه عید، ترمیم نقاشی‌های دیواری ، شست و شوی جداره‌های شهر ، ترمیم و روکش آسفالت معابر اصلی و رنگ آمیزی ، خط کشی و نصب علایم ترافیکی نیز اقداماتی است که در حال انجام می باشد .

شهردار رباط کریم تصریح کرد : طی جلسه ای که در ستاد از استقبال از بهار شهر رباط کریم انجام شد با همکاری سایر مسئولان شهر مقرر گردید تا اقدامات مهمی در جت اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی انجام گردد و همچنین استقرار اكيپهاي امداد نجات در نقاط ورودي شهر و در مجاورت چادرهاي اسكان و استقبال هلال احمر و آماده سازي ، گلكاري ميادين و پاركهاي محله اي و بلوارهاي شهر از دیگر اقدامات می باشد .

وی خاطر نشان کرد :آماده سازي پارک محله ای و پارک های آبشناسان ، عطر یاس و گل نرگس ، فعاليت مستمر فرهنگسرا ، كتابخانه و سينما فرهنگ شهرداري و آماده سازی سرويس هاي بهداشتي و نمازخانه نیز در دستور کار قرار گرفت .

شهردار رباط کریم در پایان ابراز امیدواری کرد: شهر رباط کریم آمادگی کامل برای استقبال از مسافران نوروزی را دارد و امیدواریم با همکاری خوب مردم شرایط خوبی را برای آغاز سال نو و استقبال از بهار و پذیرائی از میهمانان نوروزی فراهم آوریم .

Back to Top

Template Design:Dima Group