24 مرداد 1397 ساعت 01:54

شهردار رباط کریم در جلسه ای ضمن تقدیر از تلاشهای بانوان شاغل در شهرداری رباط کریم سالروز ولادت مادر خوبی ها حضرت فاطمه زهرا(س) وروز مادر را تبریک گفت.

 

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ این جلسه با حضور مهندس میرزمانی شهردار رباط کریم ، پریسا ایلانلو رئیس شورای اسلامی شهر ، قاسمی لو ، حدادی و عسکری از اعضای شورای شهر و بانوان شاغل در شهرداری و سازمانهای وابسته برگزار و از تلاشهای آنان در حوزه های مختلف تقدیر شد.

بنا بر این گزارش ؛ مهندس میرزمانی شهردار رباط کریم ضمن تبریک روز مادر و تقدیر از تلاش های صورت گرفته به بیان دیدگاه های خود پرداخت و گفت : امروز بانوان نقش پررنگی در عرصه های اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی دارند و این نشان از جایگاه آنان در جامعه ما دارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع تکریم ارباب رجوع در سازمان پرداخت و تصریح کرد : همه تلاش ما برای تسهیل در رسیدگی به امورات ارباب رجوع است و تا کنون خدمات خوبی با کمک شما بانوان در بخش های مختلف صورت گرفته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

در این جلسه همچنین پریسا ایلانلو رئیس شورای شهر در سخنانی ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن را به همه بانوان شهر تبریک گفت و ادامه داد : این روز روز پاسداشت زن نامیده شده است و این نشان دهنده جایگاه و مقام والای زن در جامعه ما دارد و طی این سالها بانوان ما با تلاش و پشتکار توانسته اند جایگاه خود را بدست آورند

در ادامه نیز محمد تقی قاسمی لو ، محمود حدادی ، علی عسکری و اعظم اسکندری راد از اعضای شورای اسلامی شهر در سخنانی روز زن را تبریک گفتند و برای بانوان آرزوی موفقیت نمودند .

در پایان جلسه به رسم یادبود لوح تقدیر و هدیه ای به بانوان شاغل در شهرداری رباط کریم اهداء شد

Back to Top

Template Design:Dima Group