04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:41

 

شهردار رباط کریم از پایان عملیات اصلاح هندسی چهار راه دادگستری با هدف تسهیل تردد شهروندان و بازگشایی این معبر خبر داد .

 

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس سید محمد میرزمانی در خصوص اجرای این پروژه گفت : با توجه به درخواست های شهروندان موضوع در شورای حمل و نقل و ترافیک شهرداری با حضور کارشناسان و اعضای شورای اسلامی شهر بررسی و پس از کارشناسی لازم توسط مشاورین طرح در شورای حمل و نقل شهرستان تصویب و اجرا گردید.

 

 وی با بیان اینکه این طرح از لحاظ فنی و تکنیکی برای تسهیل تردد در چهارراه دادگستری ضروری می نمود گفت : با اجرای این طرح و نصب دوربین های ثبت تخلف شاهد تردد آسانتر خودروها و پایان بی نظمی در این چهار راه خواهیم بود .

 

مهندس میرزمانی ادامه داد : به دلیل نبود فضای کافی در چهارراه دادگستری و عدم تطابق دوربرگردانها با مسیر های روبرو همواره شاهد هرج و مرج و شلوغی ترافیک در این محدوده بودیم که در همین راستا با ارائه طرحی توسط مشاوران ترافیک و موافقت اعضای شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان منجر به اجرای طرح مذکور شد.

شهرداررباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری همواره با اجرای پروژه هایی از قبیل اصلاح هندسی معابر ، اجرای دوربرگردان و دیگر اقدامات اصلاحی در تسهیل تردد شهروندان اهتمام ورزیده است .

Back to Top

Template Design:Dima Group