04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:46

 شهردار رباط کریم در مصاحبه رادیویی با برنامه زنده رادیو تهران در خصوص برخی سوالات شهروندان توضیحاتی ارائه داد و اقدامات مجموعه مدیریت شهری را تشریح کرد .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس سید محمد میرزمانی در گفتگوی زنده رادیویی با برنامه زنده رادیو تهران به سوالات شهروندان در خصوص اقدامات مدیریت شهری پاسخ گفت و اهم فعالیت های شاخص این مجموعه طی چند ماه گذشته را تشریح کرد.

 

بنا بر این گزارش : وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص پروژه ترمیم و بهسازی آسفالت میدان امام توضیحاتی ارائه کرد و گفت : میدان حضرت امام یکی از پر ترددترین میادین شهر رباط کریم می باشد که بدلیل بار ترافیکی سنگین نیاز به زیرسازی اصولی و مقاوم سازی آسفالت داشت که ما این کار را انجام دادیم و هم اکنون آسفالت قسمت های لاین شمالی و غربی میدان به اتمام رسیده و طی چند روز آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

ایشان ضمن نوید تسهیلات آسفالت تمامی معابر سطح شهر اضافه کرد: در بحث منظر شهری و تابلوهای تبلیغاتی کارگروه های متعددی تشکیل شده است و کارهای خوبی صورت گرفته که بزودی شاهد ساماندهی تابلوهای سطح شهر خواهیم بود.

 

شهردار رباط کریم در پاسخ به سوال یکی از شهروندان در خصوص نورپردازی های سطح شهر گفت: متاسفانه لامپ هایی که در گذشته در بلوارها و میادین استفاده شده است از نوع کم مصرف و نوردهی پایین بوده و به همین دلیل منظر شبانه شهر از نظر ما باید تقویت شود که برای این منظور در صدد هستیم تا با انتقال این چراغ ها به کمربندی جنوبی علاوه بر تامین روشنایی آن منطقه ، بلوارهای اصلی شهر را نیز با شیوه جدید و نوین نورپردازی نمائیم.

 

میرزمانی در پاسخ به شروع فاز دوم پروژه پارک آبشناسان گفت: شهرک آبشناسان زیر نظر وزارت راه و شهرسازی است و باید وزارت مربوطه به امورات آن منطقه رسیدگی و بودجه لازم را تامین کند اما با توجه به شرایط منطقه سعی کردیم بوستانهای آبشناسان را مجهز به لوازم ورزشی و سرویس های بهداشتی کنیم و همینطور بحث آسفالت منطقه هم در دستور کار ما قرار دارد.

شهردار رباط کریم با ابراز خرسندی از مسئولین شهرستان و تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر بیان داشت: در بحث ساماندهی صنوف نیز مقرر است تا زمینی جهت این امر به شهرداری اختصاص یابد تا بتوانیم نسبت به ساماندهی آنها اقدامات لازم را بعمل آوریم.

Back to Top

Template Design:Dima Group