04 ارديبهشت 1397 ساعت 00:48

شهردار رباط کریم از اعمال 25 درصد تخفیف بعنوان جایزه خوش حسابی طی ماه های دی ، بهمن و اسفند 96 خبر داد و بر لزوم تحقق درآمد های شهری تاکید نمود .


 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس سید محمد میرزمانی با بیان اینکه شهرداری یک نهاد عمومی است که درآمد هایش از سوی فعالیت های مردم در شهر محقق می گردد اظهار داشت : تمامی خدمات عمومی در شهر بر مبنای درآمد های تحقق یافته انجام می شود و منبع اصلی درآمد های شهرداری محصول تحقق عوارض هایی است که شهروندان می پردازند .

 

وی افزود : خدمات عمومی ، بهداشتی ، رفاهی ، اجرای طرح های عمرانی ، توسعه زیرساخت ها و نظارت فنی بر امور شهر و نهایتا تامین هزینه های عوامل انسانی به کارگرفته شده از محل عوارض دریافتی شهروندان تامین و اجرایی می شود .

 

مهندس میرزمانی تصریح کرد : بر اساس مجوز شورای محترم اسلامی شهر مقرر گردیدکلیه مودیان شهرداری که بدهی های معوق خود را به صورت یکجا و نقدی واریز نمایند مشمول تخفیف عوارض به این شرح خواهند شد: در صورت پرداخت بدهی بصورت یکجا و نقدی از سوی مودیان تا پایان دی ماه 25 درصد ، تا پایان بهمن ماه 20 درصد و تا پایان اسفندماه 15درصد خوش حسابی به آنان تعلق خواهد گرفت .

 

گفتنی است شهروندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره درآمد شهرداری مراجعه و یا از طریق سایت شهرداری نسبت به دریافت جزئیات بیشتر اقدام نمایند .

 

Back to Top

Template Design:Dima Group