28 تیر 1397 ساعت 17:29

 شهردار رباط کریم با بیان اینکه حذف ناهنجاری های بصری موجب ارتقاء کیفی در مبلمان شهری می شود گفت: این مهم در اولویت کاری سازمان منظر شهری قرار گرفته است .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم : سید محمد میرزمانی با بیان اینکه سیما و منظر شهری و ارتقاء فضاهای بصری شهر بسیار مهم و قابل توجه برای زندگی شهری می باشد گفت :این اقدام در اولویت سازمان منظر شهری رباط کریم قرار گرفته است .

 

شهردار رباط کریم تابلوهای غیر مجاز و غیر استاندارد ، سازه های اضافه و ... را از جمله ناهنجاری های بصری در شهر عنوان کرد و اذعان داشت : بزودی با تهیه طرح جامع سیما و منظر شهری و استفاده از نظرات مشاوران این حوزه طرح ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی در شهر رباط کریم کلید خواهد خورد.

 

وی با بیان اینکه هماهنگی بین تابلوهای سطح شهر نقش بسزایی در ایجاد وحدت بصری شهر و جلوگیری از نازیبایی ها دارد از امحاء نازیبایی ها روی جداره های شهری خبر داد و گفت: رنگ آمیزی جداره های شهری به صورت یکسان و متناسب با بافت هر منطقه توسط این سازمان اجرایی خواهد شد.

ایشان در پایان یادآوری کرد: سازمان منظر شهری رباط کریم طبق برنامه ریزی های کارشناسی شده اقدامات نوینی را جهت زیبایی های بصری در دستور کار خود قرار داده که به زودی از این اقدامات رونمایی خواهد شد .

Back to Top

Template Design:Dima Group