28 تیر 1397 ساعت 17:33

مراسم بزرگداشت حماسه ۹دی"روز بصیرت" با حضور پرشور مسئولین و مردم شهرستان رباط کریم در سالن سینما فرهنگ این شهر برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ همایش بزرگ بصیرت با حضور اقشار مختلف مردم در سینما فرهنگ رباط کریم برگزار و با اجرای برنامه ها و سخنرانی در این روز حماسه بزرگ نهم دی ماه را گرامی داشتند .

در این همایش دکتر گودرزی رئیس اسبق سازمان بسیج دانشجویی در سخنانی از نقش مردم در خاموش کردن فتنه سال 88 و بصیرت مردم در حماسه نهم دی ماه مطالبی عنوان کرد و به بیان حضور پرشور همه آحاد مردم در روز نهم دی ماه پرداخت و آنرا حماسه ای بی نظیر که در تاریخ این کشور ثبت خواهد شد یاد کرد . 

سید محمد میرزمانی شهردار رباط کریم در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی شهرستان در سخنانی این روز را یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب دانست و اظهار داشت : حماسه نه دی روز بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول و آرامانهای انقلاب به صحنه آمدند و ثابت کردند که ما ملت همیشه بیدار هستیم و با حرکت خود تیر خلاص را به فتنه و فتنه گران زده است.

گفتنی است در این مراسم مسئولان شهرستان ، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران ، بسیجیان و قشر های مختلف مردم با حضور پرشور در این مراسم با سردادن شعارهایی اقدامات فتنه گران را محکوم نمودند .

 

Back to Top

Template Design:Dima Group