28 تیر 1397 ساعت 17:34

 

▪️شهردار رباط کریم در خطبه های پیش از نماز جمعه این هفته خلاصه ای از فعالیت های سه ماهه شهرداری رباط کریم را تشریح کرد

▪️به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ سیّد محمد میرزمانی در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران  با بیان اینکه شهرداری تمام تلاش خود را برای تامین سرانه ها و توزیع یکسان امکانات در سطح شهر بکار گرفته است اظهار داشت: طبق اسناد موجود شهرداری رباط کریم حدود یکصدو چهارده میلیارد تومان بدهی دارد و طی سه ماه گذشته علاوه بر پرداخت بروز حقوق معوقه پرسنل حدود چهار میلیارد تومان از بدهی گذشته به پیمانکاران را پرداخت و پروژه های متعددی را در سطح شهر شروع کرده است .

▪️
وی افزود: خوشبختانه یک روز پس از تحویل گرفتن سکان مدیریت شهری طرح تفصیلی ابلاغ و ضوابط آن اخذ شد و از طریق سایت شهرداری در دسترس عموم مردم قرار گرفت .

▪️
ایشان از ساخت ساختمانهای جدید خدمات شهری و شورای شهر خبر داد و گفت: ساختمان خدمات شهری و شورای شهر اجاره ای بودند که ماهیانه مبلغ بالایی بابت این دو ساختمان اجاره پرداخت میشد که با تلاش همکارانم ساختمان جدید خدمات شهری طراحی و در جاده کمربندی اصغر آباد در حال احداث است و همچنین ساختمان شورا نیز تا یک ماه آینده به مکان جدید در طبقه فوقانی فرهنگسرای معلم انتقال خواهد یافت.

▪️
میرزمانی در بخش دیگری از سخنانش در جمع نمازگزاران با بیان اینکه متاسفانه شهر رباط کریم از فقیرترین شهرهای استان تهران در زمینه سرانه ها برای ایجاد اماکن ورزشی و فرهنگی است از کمکهای حاج حسن نوروزی نماینده شهرستانهای رباط کریم و بهارستان تشکر کرد و گفت تاکنون حدود 200 هکتار زمین برای ایجاد مکان تفریحی و ورزشی تملک شده است که هم اکنون در حال اجرای طرح جنگلکاری و کاشت درختان مثمر و متناسب با شرایط آب هوایی این منطقه هستیم.

▪️
شهردار رباط کریم از اجرای طرح مطالعاتی چهار راه دادگستری ، چهار راه مصلی و احداث کنار گذر میدان امام خمینی (ره) تا شهرک خانه سخن گفت و ادامه داد: تعریض جاده های مسیر کیکاور و جاده سفیدار در دست اقدام است و طرح های مطالعاتی تقاطع غیر همسطح چهار راه اصلی شهر و کمربندی میدان حضرت امام به شهرک خانه در مراحل پایانی است.

▪️
وی به حادثه زلزله اخیر اشاره کرد و از مدیریت این بحران با همکاری همه مردم سخن گفت و از اجرای طرح هایی در نوسازی بافت های فرسوده خبر داد و افزود سازمان نوسازی شهرداری دوباره احیا می شود و با تسهیلاتی که ارائه خواهد شد بافتهای فرسوده نوسازی خواهند شد.

▪️
ایشان از خرید تجهیزات اطفاء حریق برای ساختمانهای بلند تا یکسال آینده خبر داد و گفت: با توجه به بلند مرتبه سازی که در رباط کریم وجود دارد این امکانات بزودی خریداری و تحویل سازمان آتش نشانی خواهد شد.

▪️
سکاندار مدیریت شهری رباط کریم در ادامه سخنانش خاطر نشان کرد: با تکمیل اتوماسیون اداری و ثبت تمامی پرونده ها در این سامانه که تقریبا انجام شده است دیگر پرونده ای بصورت دستی جابجا نخواهد شد و همه تغییرات و مراحل پرونده بصورت مکانیزه انجام خواهد شد.
▪️
شهردار رباط کریم در  پایان از تعامل بسیار خوب همه نهادها و ادارات شهرستان و بویژه حمایت های امام جمعه محترم ، فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان و خصوصا اعضای شورای اسلامی شهر در پیشبرد اهداف شهر و شهرداری تقدیر کرد و برای همه خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت نمود

 

 

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group