28 تیر 1397 ساعت 17:33

 

شهردار رباط کریم ضمن اعلام آمادگی در پی حوادث اخیر زلزله ؛ اقدامات انجام شده در ستاد مدیریت بحران را تشریح و دیدگاه های خود را بیان کرد .

 

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ سید محمد میرزمانی با اشاره به وقوع زلزله در بامداد روز چهار شنبه از تشکیل جلسه اضطراری در ساعات اولیه حادثه با حضور اعضای ستاد بحران شهرداری خبر داد و گفت : باید اقدامات لازم در خصوص آمادگی در برابر حوادث غیر مترقبه انجام و پیش بینی های لازم در مواجهه با حادثه زلزله اخیر که برای دومین بار در شهرستان رباط کریم به وقوع پیوست صورت پذیرد تا در هنگام حادثه بتوان اقدامات فوریتی را به سرعت انجام داد .

 

وی با بیان اینکه شهروندان باید توصیه های لازم را در خصوص این حوادث جدی بگیرند اظهار داشت : امکانات مورد نیاز برای استقرار شهروندان در سوله های شهرداری فراهم و اقدامات دیگری از قبیل آماده سازی بوستانها و پارکها ، سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها ، بروز رسانی تجهیزات لازم و ضربتی و همچنین کلیه ایستگاههای آتش نشانی به حالت آماده باش درآمده اند .

 

 مهندس میرزمانی ادامه داد : در صدد تشکیل تیم واکنش سریع در ستاد بحران شهرداری هستیم که مقدمات لازم برای این امر فراهم شده و هلال احمر شهرستان نیز آمادگی خود را برای ارائه آموزش های لازم به صورت تئوری و عملی اعلام کرده است .

 

شهردار رباط کریم با اشاره به اینکه تمامی دستگاه های خدماتی و امدادی در این مواقع به حالت آماده باش در خواهند آمد تصریح کرد: از شهروندان انتظار می رود ضمن رعایت توصیه های ایمنی آرامش خود را حفظ نموده و اخبار صحیح را از طریق منابع رسمی دنبال کنند .

Back to Top

Template Design:Dima Group