26 دی 1399 ساعت 18:23

روابط عمومی شهرداری رباط کریم رتبه برتر روابط عمومی های ادارات شهرستان رباط کریم را کسب و موفق به دریافت لوح تقدیر از سوی فرماندار این شهرستان شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ مهندس علی بیگی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان رباط کریم از روابط عمومی برتر شهرستان رباط کریم در حوزه تهیه اخبار ، گزارش های تحلیلی و همچنین اطلاع رسانی به موقع از اقدامات و عملکرد مدیریت شهری؛ روابط عمومی شهرداری رباط کریم را به عنوان روابط عمومی برتر شهرستان انتخاب و با اهداء لوحی از زحمات و تلاشهای صورت گرفته در حوزه اطلاع رسانی تقدیر کرد.

در این لوح سپاس آمده است : در برهه ای که روابط عمومی ها به عنوان قلب تپنده هر اداره و سازمانی محسوب می شوند، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس سخت کوشی در مسیر تعالی اداره ذیربط و به احترام حس مسئولیت پذیری و تلاش های بی وقفه تان در عرصه مهم و انکارناپذیر روابط عمومی ، از خدمات ارزنده و صمیمانه تان قدردانی می نمایم.

شایان ذکر است : این انتخاب مطابق ارزیابی های انجام گرفته در بین بیش از 60 اداره در سطح شهرستان صورت گرفته است که این عنوان با توجه به تولید اخبار و گزارشات تحلیلی ، انتشار و انعکاس عملکرد و همچنین بروز رسانی پایگاه خبری شهرداری رباط کریم اهدا شده است.

Back to Top

Template Design:aron Group