04 آذر 1396 ساعت 01:45رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم با بیان اینکه باید فعالیت های شهرداری در زمان سرپرستی به بهترین نحو ممکن صورت گیرد از نظارت دقیق تر این نهاد بر فعالیت های شهری خبر داد .


به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ؛ پریسا ایلانلو ضمن تقدیر از همکاری اعضاء در برگزاری جلسات شورا و همچنین پیگیری امورات مردم اذعان داشت : باید تلاش شود تا در زمان سرپرستی فعالیت های شهرداری دچار اختلال نشود و تمهیدات لازم برای ادامه خدمات رسانی به مردم هرچه بهتر و به موقع صورت پذیرد.

رئیس شورای اسلامی شهررباط کریم به کیفیت اجرای پروژه ها و نظارت لازم بر اجرای آنها تاکید کرد و گفت : انتظار شورای شهر این است که نظارت کافی در اجرای پروژه ها وجود داشته باشد و این نظارت در همه فعالیت های شهری و خصوصا ساخت و ساز می بایست دقیق تر صورت گیرد تا پروژه ای دچار وقفه نشود و همه فعالیت ها با جدیت دنبال شود .

ایلانلو در ادامه تصریح کرد : نگاه شورا اسلامی شهر در دوره پنجم نگاه به آینده است بنابراین همه تلاش اعضای شورا بر این مسئله معطوف خواهد بود که بتوانیم فصل دیگری از خدمات رسانی به مردم را در فعالیت های خود ببینیم و این مسلتزم همکاری همه نهادها و ارگانهای شهری با این نهاد است.

وی در پایان از وحدت و همدلی مجموعه شهرداری و شورای شهر سخن گفت و رمز موفقیت و توسعه شهر را در نگاه همدلی و جدیدت در خدمت رسانی به مردم دانست .

Back to Top

Template Design:Dima Group