04 آذر 1396 ساعت 01:39

سرپرست شهرداری رباط کریم از افتتاح پروژه ساختمان پلیس راهور شهر رباط کریم در ضلع شرقی میدان آزادگان در روز دوشنبه 6 شهریورماه خبر داد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس علیرضا گل بابائی گفت : این اقدام پیرو وعده شهرداری در قبال تخریب ساختمان پلیس راهور در ابتدای خیابان مصلی انجام گرفت که در راستای عملیات احداث بلوار مصلی و آزادسازی فضای ابتدای این خیابان صورت گرفته بود .

سرپرست شهرداری رباط کریم ادامه داد : در همین راستا ساختمانی دو طبقه با امکانات کامل و با مساحت 200متر مربع دردو طبقه با مساحت مجموع 400 متر مربع در حاشیه میدان آزادگان احداث گردید که در ایام هفته دولت و با حضور مسئولین شهرستان و استان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

مهندس گل بابائی با بیان اینکه هزینه این پروژه از محل اعتبارات عمرانی شهر در شهرداری تامین اعتبار گردیده است تصریح کرد : این پروژه طی 9 ماه با صرف بهترین مصالح و طراحی فنی انجام پذیرفته است و در احداث آن از کارشناسان راهور و نظرات آنان نیز بهره گرفته شده است .

وی از همکاری مسئولان پلیس راهور که با صبر و شکیبایی در احداث ساختمان جدید مجموعه شهرداری را یاری رساندند تقدیر و تشکر نمود .

Back to Top

Template Design:Dima Group