04 آذر 1396 ساعت 01:36

طی جلسه ای با حضور اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم به همراه معاونین و مدیران شهرداری ، مهندس علیرضا گل بابائی رسما بعنوان سرپرست شهرداری معرفی و فعالیت خود را آغاز نمود.

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم پریسا ایلانلو رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم در سخنانی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند از زحمات کارکنانو مجموعه شهرداری در زمان فعالیت دوره چهارم شورا تقدیر نمود و از حسن اعتماد مردم به اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر قدردانی کرد.

 

وی با تقدیر شایسته از مدیریت مهندس مختاری شهردار پیشین رباط کریم و تشکر از فعالیتهایی که در طی 3 سال گذشته صورت گرفت برای ایشان آرزوی موفقیت نمود و انتخاب مهندس گل بابائی از سوی اعضای منتخب بعنوان سرپرست شهرداری  را به وی تبریک گفت و این اتفاق را به فال نیک گرفت.

 

رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم ابراز امیدواری کرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر در این دوره برگ زرین دیگری رقم خواهد زد و این مهم جز با همت همه کارمندان مجموعه شهرداری و همراهی مردم شریف رباط کریم میسر نخواهد بود.

 

در ادامه محمد تقی قاسمی لو سخنگوی شورای شهر نیز در سخنرانی ضمن تبریک به آقای گل بابائی از وی بدلیل پذیرفتن این مسئولیت تشکر کرد و گفت: ملاکهای بسیاری در انتخاب سرپرست شهرداری وجود داشت که در نهایت با جمع بندی و اجماع نظر اعضای شورا به این تصمیم انجامید.

 

در این جلسه همچنین مهندس گل بابائی با تقدیر از اعضای شورای شهر به جهت اعتماد به ایشان و سپردن این مسئولیت عنوان داشت : مهمترین مسئله برای من حفظ حرمت ارباب رجوع و تکریم آنان است و همه سعی بنده و مجموعه این خواهد بود که در مدت حضورم خدمات رسانی در سطح شهر بصورت روتین و طبق روال انجام پذیرد و فعالیت های شهرداری نیز بر مبنای اقتصاد مقاومتی پیش خواهد رفت.

وی هر گونه حاشیه سازی را در مجموعه شهرداری مردود دانست و گفت: وظیفه ما خدمت رسانی به مردم است و باید بعنوان یک خادم کوچک هر چه در توان داریم بکار گیریم تا زمینه رفاه و آسایش شهروندان فراهم آید.

Back to Top

Template Design:Dima Group