04 آذر 1396 ساعت 01:37شهردار رباط کریم از آمادگی این شهرستان در استقبال از دو شهید گمنام دفاع مقدس در پارک آبشناسان خبر داد و این رویداد را بسیار ارزشمند و مایه برکت این شهر خواند .


به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مسعود مختاری بابیان اینکه همه مردم و مسئولان کشور در قبال جانفشانی ها و هدف والای شهیدان مسئولیت سنگینی بر عهده دارند از اقدامات اولیه ساخت مزار دو شهید گمنام و مهیا سازی مراسم استقبال در پارک بزرگ آبشناسان خبر داد و اظهار داشت : امروز دوشنبه 30 مرداد ماه شهرستان رباط کریم میزبان دو شهید سرافراز دفاع مقدس خواهد بود که مقدمات اولیه جهت استقبال باشکوه از این کبوتران سبک بال فراهم شده است.

شهردار رباط کریم از انجام مقدمات لازم برای احداث بارگاه این دو شهید عزیز خبر داد و گفت : اقدامات لازم جهت آماده سازی آرامگاه ، جانمایی و ساخت قبور و فضا سازی لازم انجام شده است و همه چیز مهیای استقبال از این قهرمانان دفاع از ارزشهای انقلاب و اسلام است.

مهندس مختاری با اشاره به اینکه مراسم تدفین این دو شهید فردا سه شنبه 31 مرداد ماه 96ساعت 17 در پارک آبشناسان خواهد بود از همه مردم انقلابی و شهید پرور دعوت نمود تا در این مراسم حضور گسترده داشته باشند .

Back to Top

Template Design:Dima Group