04 آذر 1396 ساعت 01:36

شهردار رباط کریم ضمن بیان مراحل احداث ورزشگاه 2 هزار نفری شهر الارد ، از آغاز کاشت چمن در این ورزشگاه و بهره برداری از آن در آینده ای نزدیک خبر داد .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری گفت : ورزشگاه 2 هزار نفری شهر الارد یکی از طرح هایی بوده که در سه سال اخیر کلید خورد و یکی از اقدامات اصلی شهرداری رباط کریم در بسط و توسعه زیرساخت های ورزشی بوده است .

 

وی افزود : استادیوم 2 هزار نفری شهر الارد ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه ورزشی در شهر رباط کریم ایجاد نماید و برآورد می شود با تکمیل کامل بخش های مختلف ای ورزشگاه سالانه تا سقف 60  هزار نفرساعت از امکانات آموزشی و ورزشی آن بهره مند گردند .

 

مختاری تصریح کرد : در حال حاضر علاوه بر اتمام مراحل ساخت بنای اولیه در مرحله نصب تاسیسات و چمن کاری بوده و امید است در ماه های آینده تکمیل گردد و در دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران به بهره برداری برسد .

وی در پایان بیان داشت : شهر رباط کریم دارای فرصت ها و ظرفیت های خوبی در زمینه ورزش است و باید سمت و سوی مطالبات و مذاکرات مسئولان شهر رباط کریم در جهت جذب سرمایه گذار و حمایت نهاد های متولی هدایت گردد .

Back to Top

Template Design:Dima Group