04 آذر 1396 ساعت 01:54

شهردار رباط کریم با حضور در ملاقات عمومی در روز سه شنبه به موضوعات و مشکلات مطرح شده شهروندان رسیدگی و ضمن صدور دستورات لازم دیدگاه های خود را در خصوص لزوم توجه به مراحل قانونی امور اجرایی بیان کرد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری به همراه معاونان و مسئولان حوزه های مختلف شهرداری به درخواست ها و تقاضا های بیش از 130 شهروند پاسخ گفت و دستورات لازم را برای بررسی و انجام موارد امکان پذیر به معاونان خود ابلاغ کرد .

 در این جلسه شهردار رباط کریم توجه به مراحل انجام یک فرآیند را ضروری دانست و گفت : بعضا مشاهده می گردد شهروندان بدون مراجعه به قسمت مربوطه و ارائه درخواست و تشکیل پرونده مستقیما برای دیدار در ملاقات عمومی وقت می گیرند و پس از مطرح نمودن درخواستشان باید از پله اول در معاونت مربوطه شروع کنند که این موضوع علاوه بر اتلاف وقت دیگر مراجعه کنندگان نتیجه ای را نیز برای شخص مراجعه کننده نخواهد داشت .

 

وی افزود : انجام هریک از امور اداری در شهرداری مستلزم طی سلسله مراتب و مراحل اداری تا حصول نتیجه است و ملاقات عمومی تنها به این دلیل برگزار می گردد تا اختلاف نظر بین شهروند و واحد مربوطه را برطرف کند و این دیدگاه که ملاقات عمومی میانبری برای انجام ندادن مراحل اداری است تصوری اشتباه است .

 

شهرداری رباط کریم خاطر نشان کرد : هر روند و فرآیند اداری برطبق قانون شامل مراحلی است که باید طی شود وگرنه بنده به تنهایی به جای همه واحد های شهرداری نمی توانم تصمیم بگیرم و معیار تصمیم گیری گزارشی است که واحد ها برای یک موضوع ارائه می کنند .

مهندس مختاری در پایان گفت : از شهروندان تقاضا دارم که با کمی تامل و صبر مدارک لازم را به واحد یا معاونت مربوطه ارائه دهند و بیش از 95 درصد موارد در واحد های شهرداری قابل رسیدگی و حصول نتیجه است  ، اگر در موردی اختلاف نظری پیش آمد بنده در خدمت شهروندان هستم تا شخصا به موضوع رسیدگی نمایم در غیر اینصورت چیزی جز هدررفت انرژی و زمان شما عزیزان در پی نخواهد داشت .

Back to Top

Template Design:Dima Group