04 آذر 1396 ساعت 01:54

مسئول امور شهر شهرداری رباط کریم از استقرار 22 باکس زباله نو در یلوار امام خمینی شهر رباط کریم خبر داد و جزییات این طرح را بیان نمود .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مجتبی اکبری با بیان اینکه در هفته گذشته 22 باکس زباله در بلوار امام خمینی جانمایی و مستقر شده است گفت : این بلوار به دلیل وجود اصناف دارای حجم زیاد تولید زباله است که سطل های قبلی کفاف نیاز این محل را نمی داد و باکس های جدید به منظور جلوگیری از سر ریز و رها شدن زباله در اطراف باکس ها نصب گردید .

 

وی افزود : علی رغم مشکلاتی که در زمینه تامین جای باکس های جدید و مخالفت صنوف وجود داشت تلاش گردید تا این باکس ها در روبروی مکان های عمومی و جاهایی که جای پارک اشغال نشود نصب شود .

 

مسئول امور شهر تصریح کرد : باکس های زباله مرکز شهر از اهمیت زیادی برای کاهش آلودگی ، بوی نامطبوع و انباشته شدن دارند که در فاصله های استاندارد 30 تا 50 متری اقدام به نصب پایه ها گردید .

وی در پایان گفت : باکس ها هر شب پس از تخلیه توسط خودرو های مخصوص شستشو و آبکشی می گردند و از شهروندان نیز درخواست می کنیم نسبت به استفاده صحیح و قرار دادن دقیق پسماند در باکس ها دقت نمایند .

Back to Top

Template Design:Dima Group