04 آذر 1396 ساعت 01:53

مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم از پرداخت کمک هزینه به دانش آموزان و فرزندان پرسنل که در کسب نمرات بالا تلاش نموده اند خبر داد و این طرح را عاملی در جهت رقابتی نمودن فضای تحصیل و انگیزش نسل آینده و راهی صحیح در جبران خدمات کارکنان دانست .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، جعفر کهنروز با بیان اینکه شهرداری رباط کریم علاوه بر ایجاد فضایی مناسب و جو دوستانه همراه بر وظیفه شناسی و حاکمیت قوانین را برای کارکنان خود ایجاد نموده است از طرح سالانه پرداخت کمک هزینه به دانش آموزان ممتاز به دستور شهردار محترم و تصویب شورای اسلامی شهر خبر داد .

وی افزود : فرزندان پرسنل شهرداری رباط کریم این عامل انگیزشی را بعنوان محرکی برای تلاش بیشتر در کسب علم و دانش و سربلندی پدر و مادرانشان می دانند و با کسب نمرات خوب و یادگیری مناسب از زحمات والدینشان قدردانی می نمایند .

مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم تصریح کرد : پرسنل رسمی شهرداری می توانند با تحویل کارنامه های فرزندانشان که در دروس نمرات بالا کسب نموده اند از این طرح استفاده نمایند .

وی در پایان گفت : همکارانی که اقدام نکرده اند می توانند برای اطلاعات بیشتر یا تحویل کارنامه ها به واحد روابط عمومی شهرداری رباط کریم مراجعه نمایند .

Back to Top

Template Design:Dima Group