04 آذر 1396 ساعت 01:53

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری رباط کریم از نظارت و استانداردسازی جایگاه‌های CNG شهر رباط کریم  با هدف کنترل و جلوگیری از حوادث احتمالی خبر داد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، ناصر رجبیان گفت : جایگاه های CNG با توجه به حساسیت هایی که در نحوه سوخت گیری و خطر آفرین بودن گاز وجود دارد می بایست به صورت مرتب سرکشی و کنترل گردد تا از بروز هرگونه خطر احتمالی برای پرسنل جایگاه ها و شهروندان جلوگیری گردد .

وی افزود : با عنایت به دستورالعمل‌های شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و اداره استاندارد، مبنی بر الزام بر انجام استاندارد و ایمن‌سازی جایگاه‌های CNG و در نهایت رفع نواقص بحرانی مطابق با چک لیست شرکت بازرگانی استاندارد ایران و بر اساس تأییدیه شرکت‌های بازرسی این امر در جایگاه‌های CNG تحت مدیرت سازمان انجام شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری رباط کریم تصریح کرد :  سازمان در راستای رفع نواقص بحرانی جایگاه‌ها با فوریت و حساسیت فراوان و به طور مستمر و به صورت شایسته در تأمین امنیت جانی و مالی همشهریان عزیز در جایگاه‌های CNG تلاش خواهد کرد.

رجبیان در پایان گفت : تجهیزات  سی‌ان‌جی  با دارا بودن ابزارآلات و تجهیزات دقیق از قبیل حسگرها و گیج های فشار و دما، شیرهای اطمینان، مخازن تحت فشار، مخازن ذخیره در فاصله زمانی تنظیم شده و مطابق با استانداردها ، بازرسی وتایید می شوند و همچنین کارکنان این جایگاه ها دائما در معرض خطر بوده و تلاش می گردد با هماهنگی سازمان های مربوطه آموزش های لازم به آن ها داده شود .

Back to Top

Template Design:Dima Group