04 آذر 1396 ساعت 01:52

معاون فنی و عمرانی شهرداری رباط کریم از رفع نواقص و جدول گذاری در خیابان شهید ناصری رباط کریم خبر داد و اقدامات انجام شده در این طرح را تشریح کرد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس علی اصغر عظیم وند گفت : به علت نبود شیب استاندارد در آبراه های خیابان شهید ناصری و عدم هدایت روان و صحیح آبهای سطحی و جمع شدن گل و لای در آنها مشکلاتی را برای ساکنین ایجاد کرده بود که پس از بازدید، رفع نواقص در برنامه کاری قرار داده شد و توسط نیروهای عملیاتی مرتفع گردید .

 

وی افزود : از جمله اقداماتی که برای این خیابان در نظر گرفته شده است بازسازی جداول و نهرها و نهایتا روکش آسفالت است که مرحله به مرحله انجام خواهد شد .

 

عظیم وند تصریح کرد : تاقبل از فرا رسیدن فصل سرما کلیه معابری که نیاز به ترمیم دارند تحت پوشش آسفالت قرار خواهند گرفت و تلاش می گردد در امتداد اقدامات اصلاحی سطح شهر این طرح نیز به موقع اجرا و به پایان برسد .

وی در پایان خاطر نشان کرد : اجرای پروژه ها در سطح شهر به صورت هدفمند و توزیع مکانی یکسان انجام می پذیرد تا شهروندان در سطح شهر همزمان تغییرات را مشاهده نمایند و بودجه نیز به صورت عادلانه در نقاط مختلف شهر صرف توسعه و بازسازی گردد .

Back to Top

Template Design:Dima Group