04 آذر 1396 ساعت 01:51


شهردار الارد با بیان اینکه 90 درصد مراحل اخذ جواز در شهرداری الارد انجام می پذیرد و فقط برای تایید نهایی به شهرداری مرکزی رباط کریم مراجعه می گردد دیدگاه هایش را در این خصوص بیان نمود .به گزارش روابط عموی شهرداری رباط کریم ، مهندس اصغر اسفنجانی گفت : به منظور جلوگیری از ترافیک مراجعات به شهرداری رباط کریم ، صرفه جویی در وقت و حل مشکلات شهروندان در محل خود 90 درصد اقدامات کسب جواز در شهرداری الارد صورت می گیرد و فقط در صورت لزوم و کسب نظر نهایی به شهرداری مرکز ارجاع داده می شود .

وی افزود : شهرداری الارد تلاش نموده است تا در راستای تکریم ارباب رجوع و کاهش بروکراسی اداری و همچنین تقویت تمرکز و نظارت بر اقدامات در حال انجام در منطقه یک شهر رباط کریم به نحوی سیستم اداره امور را تنظیم نماید که کمترین مراجعه به شهرداری رباط کریم وجود داشته یاشد .

اسفنجانی تصریح کرد : همچنین در خصوص اصناف فعال در منطقه که نواقصی در عملکرد یا پرونده هایشان وجود دارد نیز اخطار های لازم داده شده و در صورت نیاز به صدور رای پلمپ پرونده ها به مرکز ارسال می گردد .

وی در پایان خاطر نشان کرد : شهرداری الارد در خصوص اقداماتی مانند سد معبر و ساماندهی معابر و جلوگیری از بروز مشکلات شهری و رفع نواقص موجود به صورت متمرکز عمل می نماید و تلاش می گردد مسائل منطقه الارد توسط نیروهای مستقر مرتفع گردد .

Back to Top

Template Design:Dima Group