04 آذر 1396 ساعت 01:51محفل انس با قرآن با حضور اساتید ممتاز کشوری و بین المللی قرآن در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) رباط کریم برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، محفل انس با قرآن به همت دارالقرآن شهرداری رباط کریم در حضور امام جمعه محترم شهرستان جناب حجت الاسلام و المسلمین محمدی نژاد، ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، مسئولین و مردم شریف و قرآن دوست رباط کریم برگزار گردید.

بنابر این گزارش ، دارالقرآن شهرداری رباط کریم با هماهنگی و ایجاد محافل قرآنی در سطح شهر به طور ماهانه علاقمندان بسیاری را در بین جامعه قرآنی و مسلمان رباط کریم را دور هم گرد می آورد و موجب ترویج فرهنگ الهی و قرآنی می گردد .

حجت الاسلام والمسلمین محمدی نژاد طی سخنرانی کوتاه ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این محفل و شخص حجت الاسلام والمسلمین جلالی مدیریت دارالقرآن، تلاش برای پرورش و معرفی حافظان قرآن به عنوان الگوهای قرآنی را از مهمترین امور دانست.

گفتنی است شهروندان شهر رباط کریم می توانند با مراجعه به دارالقرآن شهرداری رباط کریم از کلاس ها ، محافل ، جلسات و برنامه های آتی این سازمان آگاهی پیدا نمایند و در آن ها شرکت نمایند .

Back to Top

Template Design:Dima Group