04 آذر 1396 ساعت 01:51

مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم کیفیت را در تولید اخبار این مجموعه اولویت امور اطلاع رسانی دانست و دیدگاه هایش را در مورد لزوم ارتقای تولید محتوای خبری در شهرداری ها بیان کرد .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، جعفر کهن روز گفت : نحوه انعکاس اخبار در قالب صحیح و ادبیات موضوعی فاخر در تجلی عملکرد شهرداری ها به عنوان نهاد های خدمات رسان و افزایش سطح آگاهی عمومی اثری بسزا دارد و همواره باید با تولید محتوای اثر بخش در تقویت این نهاد تلاش نمود .

 

وی افزود : دقت و ارتقای محتوای خبری لازمه به کارگیری اخبار توسط رسانه ها و خبرگزاری ها است و موجب می گردد مدیریت شهری با طرح دیدگاه ها و برنامه های خود سطوح مطالبات را در جهت توسعه شهر ها هدایت و روند توسعه را تسریع بخشد .

 

کهن روز تصریح کرد : باید از انعکاس اخبار غیر مرتبط و روتین پرهیز و با استفاده از کارشناسان و متخصصان شهری تحلیل های صحیحی را بر رویدادهای شهری نوشت تا بیان علمی موضوعات باعث ارتقای سطح افکار عمومی و آشنایی مردم با خدمات شهرداری ها گردد .

 

وی ادامه داد : بی شک نهاد مدیریت شهری تریبونی جز روابط عمومی ها ندارد و غنی سازی محتوای مربوط به این نهاد وظیفه ای است که با تولید محتوای غنی و انعکاس آن ها تحقق می یابد .


مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم در پایان گفت : بررسی و تحلیل کیفی اخبار در استان عمل شایسته ای است که می تواند قلم و تخصص نگارندگان فعالیت های شهری را برجسته نماید و زحمات آن ها را ارج نهد .

Back to Top

Template Design:Dima Group