04 آذر 1396 ساعت 01:51معاون فنی و عمرانی شهرداری رباط کریم از جانمایی و نصب ۱۷۴ مورد مبلمان شهری شامل نیمکت ، سطل آشغال و چراغ روشنایی در پارک اشکانیه خبر داد و جزئیات این اقدام را بیان کرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ،مهندس علی اصغر عظیم وند گفت :به منظور تجهیز و نصب امکانات رفاهی و تزیینی پارک اشکانیه به تعداد ۱۷۴ مبلمان شهری شامل نیمکت ،سطل زباله ،چراغ های روشنایی و میزهای بازی در این مجموعه نصب گردید.

 وی افزود : تاکنون بیش از ۳۵ میلیارد ریال صرف تأسیس این پارک شده است که امکاناتی از قبیل آبنما، مسیر پیاده روی، زمین بازی به علاوه فضای سبز و زمین چمن را دارا می باشد .

عظیم وند خاطر نشان کرد: شهرداری رباط کریم در راستای بهبود وضعیت رفاهی و برخورداری شهرک اشکانیه از یک محیط مناسب و محوطه پارک و فضای سبز این طرح را اجرایی نموده است و شهروندان این بخش از شهر می‌توانند از امکانات آن استفاده نمایند.

 معاون فنی و عمرانی شهرداری رباط کریم در پایان تصریح کرد: شهر به سبک زندگی شهروندان و شیوه تعامل شان در شهر شکل می‌دهد و پس از آن شهروندان با حضور در اجتماعات شهری و عینیت بخشیدن به نیازهای زندگی شان شهر را به صورت مکرر بازتولید می‌نمایند و باعث شکل‌گیری کالبد شهر می گردند و اینگونه زندگی شهرنشینی به همراه بافت شهری همزمان تکامل می یابد .

Back to Top

Template Design:Dima Group