04 آذر 1396 ساعت 01:49

 شهردار رباط کریم در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و پایان ماه رحمت و جشن بندگی را پس از یک ماه عبادت و خشوع در برابر لطف و عنایات حضرت حق تبریک گفت و آرزوی خیر و برکت روز افزون را از درگاه باریتعالی برای مردم رباط کریم مسالت کرد .

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به عموم شهروندان رباط کریمی تبریک گفت، که شرح آن در ذیل آمده است :

 

بسمه تعالی

  ماه رمضان ماه بندگی و خودسازی و ماه عبور از لذایذ دنیوی و تمرین ایمان و همدلی به پایان رسید و به میمنت این سربلندی و شکوه در تمرین انسان بودن و نهادینه شدن ارزش های الهی در وجود مان در روز عید سعید فطر جشن می‌گیریم و سجده شکر بر زمین می نهیم تا یادمان نرود همه آنچه که هست و خواهد بود رضای خداست و غیر از این نیست .

 همه ما از ریاضت جسم به جلای روح می رسیم و این نورانیت زندگی ما، شهر و جامعه را منور خواهد کرد و امیدوارم در سایه برادری و همکاری اقدامات بزرگی برای پیشرفت روز افزون شهرمان انجام دهیم.

  جا دارد عید سعید فطر را به پیشگاه مقام معظم رهبری (مدظله) ، خانواده های معظم شهدا جانبازان و ایثارگران و همه شهروندان ، زحمتکشان و دست اندرکاران شهر رباط کریم تبریک بگویم و توفیقات روز افزون شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 مهندس مسعود مختاری تیرماه ۱۳۹۶

Back to Top

Template Design:Dima Group