04 آذر 1396 ساعت 01:49

 رئیس سازمان پارکها و فضای سبز شهر رباط کریم از هرس و جمع‌آوری علف های هرز در محوطه و خیابان های پارک بزرگ عطر یاس خبر داد و به تشریح اقدامات صورت گرفته پرداخت.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم، مهندس مهدی عزیزی گفت: با تخصیص 8 نیرو به مدت چهار روز و با همکاری نیروهای خدماتی پیمانکار پارک ؛ معابر و محوطه‌ی چمن پارک عطر یاس ساماندهی گردید و ضمن هرس و جمع‌آوری علفف‌های هرز ، مناطق آسیب‌دیده چمن‌های این پارک ترمیم گردید .

 

وی افزود : رشد علفهای هرز در گوشه های آسفالت سبب سست شدن بافت آسفالت می گردد و به تدریج موجب فرسایش و نفوذپذیری آن می‌شود و این امر موجب متلاشی شدن سطوح جاده ای می گردد که لازم است پیش از ریشه گیری و بذرافشانی گیاهان نسبت به از بین بردن آنها و ترمیم محل های آسیب دیده توسط پاشیدن مواد نفتی اقدام گردد .

 

عزیزی تصریح کرد : پارک عطر یاس یکی از بزرگترین پارکهای شهر رباط کریم است که هر روزه در فصل تابستان میزبان شمار بسیاری از شهروندان می باشد و سازمان پارکها و فضای سبز همواره توجه ویژه‌ای برای رسیدگی به این مجموعه داشته است .

وی در پایان بیان داشت : امیدواریم بتوانیم محیطی مفرح و شاد را برای شهروندان عزیز برای گذراندن زمان با خانواده های شان فراهم آوریم و تقاضا داریم در حفظ و نظافت فضای این پارک کوشا باشند .

Back to Top

Template Design:Dima Group