04 آذر 1396 ساعت 01:48

شهردار رباط کریم حضور مردم فهیم و با بینش شهر رباط کریم را در راهپیمایی روز قدس نشان از بصیرت و آگاهی آنان دانست و قدردانی و تشکر خود را بیان نمود.

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ،مسعود مختاری گفت: روز قدس نماد ظلم ستیزی و سکوت نکردن در برابر زورگویی، تجاوز و ظلم به مردمی است که به ناحق سرزمینشان اشغال و جانهای مردمش در خطراست و مظلومانه محاصره شده است.

 

 وی افزود : ملت فلسطین همانند هر قومیت و ملت دیگر در جهان اسلام که مورد ظلم و ستم دست نشانده های استکبار جهانی و آمریکا و انگلیسی جنایتکار است به خوبی می‌دانند که آنان که ملت ایران ندای حق و عدالت را می شنوند و همواره به یاری آنان خواهند شتافت و ملت ایران پرچمدار مبارزه و مقاومت علیه ظلم در جامعه اسلامی است .

 

مختاری خاطرنشان کرد: ظلم و فساد و فتنه در هر قالب و شکلی چه در لباس صهیونیستی اش و چه در نوع مزدوران داعشی اش نابود و ریشه کن خواهد شد و روز قدس و حضور مردم این پیام را به روشنی به جهانیان اعلام می‌کند.

 وی در پایان تصریح کرد: مردم رباط ‌کریم به مانند تمام ملت شریف و غیرتمند ایران با حضورشان در روز قدس چشم جهان اسلام را روشن کردند و فریاد بیداری سر دادند و بنده به سهم خودم به عنوان خادم شهروندان رباط کریمی  صمیمانه قدردانی و تشکر می نمایم .

Back to Top

Template Design:Dima Group