04 آذر 1396 ساعت 01:49فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 23 با حضور در ساختمان شهرداری با شهردار رباط کریم دیدار نمود و ضمن تقدیر از خدمات انجام شده در خصوص تداوم همکاری ها با یکدیگر به گفتگو پرداختند .به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، امیر سرتیپ عباسعلی اسدی در دیدار با مهندس مسعود مختاری شهردار رباط کریم ضمن تقدیر از همکاری های صورت گرفته و همچنین کمک به ایجاد  فضای سبز این منطقه خواستار کمک های بیشتر شهرداری به این محل شد .

مهندس مختاری در این جلسه گفت : نیاز به رسیدگی بیشتر در این متطقه احساس می شود و تا جایی که قانون اجازه دهد شهرداری می تواند خدماتی را در این منطقه ارائه دهد .

وی افزود : این خانه های سازمانی از لحاظ اقتصادی اهمیت بسیاری برای شهر رباط کریم دارد زیرا بیش از 3500 کارمند رسمی ارتش در ان ها زندگی می کنند و بیش از 30 هزار نظامی و سرباز در این پادگان خدمت می کنند که مایحتاج و نیازهایشان را از شهر رباط کریم تامین می نمایند .

وی ادامه داد : خدماتی از قبیل هرس و واکاوی درختان ، رسیدگی به فضای سبز و کاشت درختان و گونه های سازگار با آب و هوای منطقه کاشته شده است .

همچنین در این جلسه با امیر عباسعلی اسدی در خصوص ساماندهی زباله های پادگان و منطقه مسکونی قرارگاه لشکر 23 نیز مذاکراتی انجام گرفت .

Back to Top

Template Design:Dima Group