04 آذر 1396 ساعت 01:34


شهردار رباط کریم از ادامه اجرای طرح جامع پیاده رو سازی شهر رباط کریم با هدف بهبود فضای کسب و کار و رونق گردشگری درون شهری خبر داد .


به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری ضمن اشاره به اینکه طرح جامع پیاده رو سازی شهر رباط کریم از بزرگترین پروژه های هماهنگ سازی سیمای بصری شهر بوده است اظهار داشت  : این پروژه عظیم که تا کنون بیش از 25 هزار متر مربع در سطح شهر اجرا شده است با هدف بهبود فضای کسب و کار و رونق گردشگری درون شهری انجام می پذیرد که قسمت های دیگری از این پروژه در بلوار امام خمینی (ره) در حال انجام می باشد .

شهردار رباط کریم خاطرنشان کرد: همچنین به همراه اجرای این طرح ، نهر ها و جداول نیز بازسازی می گردد و حاشیه باغچه ها نیز بازسازی خواهد شد و پس از اتمام عملیات مبلمان شهری نیز نصب خواهد گردید .

مهندس مختاری در پایان بیان داشت : امیدواریم بتوانیم با اتمام پیاده رو سازی سطح شهر ظاهری هماهنگ ، پیاده رو های هموار و ایمن را برای شهروندان عزیز فراهم آوریم .

وی افزود : در راستای همین طرح عملیات ساماندهی و احداث پیاده روی حد فاصل بین خیابان گرجی تا خیابان بهشتی در حال اجرا می باشد .

Back to Top

Template Design:Dima Group