24 مرداد 1397 ساعت 01:52

شهردار رباط کریم با بیان اینکه هم اکنون عملیات اجرای طرح شبکه فاضلاب شهری در بلوار امام خمینی (ره) حدفاصل تقی آباد تا میدان فرمانداری شهر رباط کریم در حال انجام است به بیان نظراتش پرداخت .

 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری گفت : در ادامه اجرای عملیات راه اندازی شبکه فاضلاب شهری توسط اداره آب و فاضلاب در شهر رباط کریم این طرح در بلوار امام خمینی (ره) حدفاصل تقی آباد تا میدان فرمانداری با سرعت در حال زیرسازی و خاکبرداری برای ایجاد کانال های هدایت آب می باشد و به زودی در این محل پیش از پایان سال به پایان خواهد رسید .

 

وی افزود : هدف از اجرای این طرح هدایت آب های سطحی ، فاضلاب و جلوگیری از گرفتگی و بالا آمدن آب و پر شدن مخازن خانه ها و هدایت آن ها به محل های مشخص شده برای تصفیه و استفاده برای مصارف زراعی و آبیاری می باشد .

 

شهردار رباط کریم تصریح کرد : همچنین ممانعت از حفر چاه‌های جذبی دفع فاضلاب ، تأمین منابع آب برای آبیاری فضاهای سبز شهر رباط کریم ، ایجاد تصفیه‌خانه‌هایی خوب برای توسعه و زنده‌ کردن فضای سبز و تبدیل تهدید به فرصت در شهر درحالی‌که با بحران کم‌آبی روبه‌رو هستیم و تامین منابع آینده آب و استفاده بهینه از آب برای توسعه شهر را نام برد .

مهندس مختاری در پایان بیان داشت : با پایان این طرح به صورت جامع نوارهای حفاری شده آسفالت خواهد گردید و شرایط به ماقبل زمان اجرای طرح بازخواهد گشت .

Back to Top

Template Design:Dima Group